Plan zajęć - Junior Hub - Anglojęzyczna świetlica dla dzieci
233
page,page-id-233,page-template-default,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Plan zajęć

Plan zajęć

Ramowy plan zajęć, czyli co się u nas dzieje?

Świetlica JUNIOR HUB jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19.30, oraz w soboty od 10.00 do 12.00.
W ciągu tygodnia zajęcia podzielone są na trzy kategorie:

LITTLE HUB – zajęcia dla maluchów w wieku przedszkolnym (3 – 5 lat)

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w wybrane dni w danym miesiącu, zazwyczaj w piątki od 17.30 do 18.30 i w soboty od 10:00 do 12:00.

Prowadzimy zajęcia plastyczne i ruchowe dla najmłodszych. Stosujemy Zabawy Fundamentalne, które rozwijają u dzieci wszystkie ich naturalne zdolności oraz program dla przedszkolaków Mother Goose, który wprowadza dzieci do nauki języka angielskiego podczas inspirującej zabawy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby dowiedzieć się jakie zajęcia zaplanowane są w danym miesiącu.

JUNIOR HUB – zajęcia dla dzieci szkolnych (6 – 10 lat)

Od godziny 12:00 zaczynają się zajęcia dla starszej grupy wiekowej: dzieci w wieku 6 – 10 lat, czyli JUNIOR HUB. W ramach tych zajęć dzieci podzielone na grupy wiekowe (w każdej grupie jest nie więcej niż 8-10 dzieci) uczą się bawiąc i spędzając czas otoczone językiem angielskim.

  • 12.00 – 13.30: odbieramy dzieci ze szkół. Dzieci mają chwilę na odetchnięcie po szkolnych lekcjach oraz na odrobienie pracy domowej, w czym bardzo chętnie pomagamy.
  • 13.30 – 17.00: to czas, w którym odbywają się zajęcia według naszego autorskiego programu. Co tydzień proponujemy dzieciom nowy temat, a wraz z nim nowe zadania i fantastyczne zabawy, które pomagają zapamiętać nowe słowa i zwroty. Staramy się zawsze proponować dzieciom coś nowego, nieodmiennie jednak wykorzystujemy w naszych działaniach metody włączające zajęcia ruchowe, plastyczne, multimedialne i teatralne. Dzięki nim dzieci mają szansę się wyskakać i wybiegać, odkryć w sobie talenty do występów wcielając się w różne role, ciekawie wykorzystać kamerę, aparat i komputer oraz zobaczyć, że zajęcia plastyczne to nie tylko kredki i kartka papieru.
    W trakcie tej części dnia przewidziana jest również podwieczorkowa przerwa. Nasze menu składa się z samych ulubionych przez dzieci smakołyków – tostów, pysznych kanapek, naleśników oraz zestawu świeżych owoców. W każdej chwili dzieci mogą sięgnąć po małą zdrową przegryzkę, napić się wody mineralnej, soku lub herbaty.
  • O godzinie 17.00 szykujemy dzieci do powrotu do domu. Nasz system motywacji przewiduje nagrody za udział w zajęciach, grzeczne zachowanie i wyjątkowe osiągnięcia w naszych grach. Każde dziecko ma szansę poczuć się docenione oraz zbierać codzienne pochwały, aby na koniec semestru otrzymać od nas upominek. Zapraszamy rodziców do oglądania naszej „Ściany chwały” i wspólnego zachwycania się codziennymi osiągnięciami naszych podopiecznych.

TEEN HUB – zajęcia dla dzieci starszych i młodzieży (od 11 rż.)

Od godziny 17:30 zaczynamy blok zajęć adresowany do starszych dzieci i młodzieży – TEEN HUB. To czas na wyjątkowe lekcje języka angielskiego. 
Nasze lekcje nie są standardowym kursem języka angielskiego. Zapraszamy do nas starszaki na zajęcia w formie konwersacji. Zajęcia trwają 45 minut, w podziale na małe grupy do 6 osób. Co tydzień rozmawiamy na inny, fascynujący dla młodych ludzi temat. Dzięki naszym zajęciom nasi uczestnicy naprawdę przełamują barierę i zaczynają mówić. Co miesiąc zapraszamy również na wyjątkowe zajęcia zatytułowane „Jak się uczyć?”. Każdy z nas ma inny styl zapamiętywania i uczenia się, warto pokazać młodym ludziom, jakie metody uczenia się są dla nich najodpowiedniejsze, aby nauka z uciążliwego obowiązku znowu stała się dla nich fascynującą przygodą. Zajęcia odbywają się w soboty, łącznie trwają 10 godzin.
Od października ruszają zajęcia konwersacyjne dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się w otwartych grupach na 3 poziomach zaawansowania: początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Kursant sam wybiera te zajęcia, których tematyka jest dla niego interesująca.
Prowadzimy także regularne kursy języka angielskiego w grupach 4-8 osobowych, dwa razy w tygodniu. Semestr nauki to 31 godzin lekcyjnych po 45 min. Po zakończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN oraz niespodziankę:-)

ZAJĘCIA W SOBOTĘ:

W godzinach 10 – 12 : LITTLE HUB
W godzinach 11 – 12: konwersacje TEEN HUB oraz szkolenie „Jak się uczyć?”

LITTLE HUB

kids_1

Junior Hub

junior_1

Teen Hub

teen_1
b1

Junior Hub

ANGIELSKI

ZABAWA

OPIEKA